/

Ziberi: Me kryeministrin shqiptar po thyhen tabutë se kjo pozitë i rezervohet vetëm një komuniteti etnik

1 min read

Avokati i Popullit Naser Ziberi tha sonte në emisionin “Click Plus” në TV21 se me emërimin e kryeministrit të parë shqiptar thyhen tabutë që kjo pozitë i rezervohet vetëm një komuniteti etnik në vend.

“Kjo do të thotë tejkalim i barrierave të tilla dhe krijimi i një ambienti ku cilësia, rezultatet e zgjedhjeve dhe vizioni për të ardhmen e vendit do të jenë vendimtare dhe jo përkatësia”, tha Ziberi.

Previous Story

Bekteshi: Nga java e ardhshme do të ketë ulje të çmimit të miellit

Next Story

“Nëse Putini shkel në Brazil, do të arrestohet direkt”

Latest from Blog