Moti sot

1 min read

Moti sot do të jetë kryesisht me diell, do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi jugperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 17 deri në 22 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira të vogla, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të ulet në 5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 22 gradë Celsiusë.

Previous Story

Xhaferi: Gjatë Ramazanit të jemi solidar, të mëshirshëm, plot mirëkuptim dhe respekt për të pamundurit dhe të pafatët

Next Story

Bekteshi: Nga java e ardhshme do të ketë ulje të çmimit të miellit

Latest from Blog