Vedati pas daljes nga BBVK takohet me Zhegrovën dhe Sadikun

1 min read

Pas daljes nga Big Brother Vip Kosova, ish-banori Vedat Bajrami, sot është takuar me futbollistin Edon Zhegrova dhe me gazetarin e sportit, njëherësh edhe drejtor i Futbollit në Art Motion, Arlind Sadikun.

Në një fotografi të publikuar nga Sadiku shihen Bajrami dhe Zhegrova, mbishkrimi i të cilës është “Forca Kosova”.

Të njëjtën fotografi e ka ripostuar edhe Bajrami në profilin e tij në Instagram. Ai është edhe menaxher futbollisti Zhegrova. Të shtunën, Kosova do të luajë me Izraelin në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Kjo ndeshje do të transmetohet në Klan Kosova dhe Art Motion.

Previous Story

Rabiot në mes të Juventus dhe Anglisë

Next Story

S’ka marrëveshje, Usyk – Fury nuk zhvillohet në prill

Latest from Blog