Moti sot

1 min read

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me periudha dielli. Paradite në pjesët lindore të vendit do të ketë reshje të dobëta të shiut. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 3 deri në 8, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 11 deri në 18 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me erë nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 16 gradë Celsiusë.

Previous Story

Grubi: Autostrada Tetovë-Gostivar do të jetë tërësisht e re

Next Story

“Nuk ka Qeveri pa shqiptarët, VMRO-DPMNE-ja e humbi partnerin e vetëm, ASH-në”, tha Osmani

Latest from Blog