Ka ndërruar jetë ish ushtari i UÇK-së, Bekim Hamza nga lagja Teqe e Tetovës

1 min read

Ka ndërruar jetë Bekim Hamza ish ushtar i UÇK-së. Vitet e fundit Bekim Hamza ka jetuar në Gjermani.

Lajmi për vdekjen e të ndjerrit e kanë bërë lajmëruar familjarët ku edhe ka tronditur bashkëluftëtaret, bashkëvendasit dhe të gjithë që e kanë njohur. Varrimi do të bëhet të Mërkurën pas namazit të drekës tek varrezat e qytetit.

Previous Story

Ali Ahmeti nga Çairi: Anëtarësimi në BE është shërbimi më i madh që mund të ju bëjmë familjeve tona

Next Story

Grubi: Oqeani blu i Çairit i takon vetëm Ali Ahmetit!

Latest from Blog