Grubi mesazh Mexhitit: Mbaje fjalën që e ke dhënë!

1 min read

Artan Grubi ka lëshuar një mesazh direkt për Izet Mexhitin. Ai përmedni Korridorin 8 dhe një fjalë, që sipas Grubit, Mexhiti e ka dhlnë në një mbledhje të kryesisë.

“Njëri nga ne që nuk është sot këtu, para 40 burrave e grave të Kryesisë Qendrore tha: Me e bë kj qeveri Korridorin 8 me dy duar do ta votoj qeverinë…Mbaje fjalën, e ke dhënë…e dini ju për kë e kam…”, tha Grubi në tubimin e Çairit.

Previous Story

Artan Grubi: Çairi e Shkupi janë të Ali Ahmetit!

Next Story

Ali Ahmeti: 20 vite kemi punuar që njerëzit të jenë bashkë!

Latest from Blog