/

Aksident i rëndë në Vranjë, raportohet se ka vdekur shtetasi i Maqedonisë

1 min read

Një shtetas i Maqedonisë së Veriut ka humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Rruga Partizane” në Vranjë, raportojnë mediat serbe, përcjell TV21. Sipas mediave të Serbisë, policia thotë se ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti. TV21

Sipas informacioneve jozyrtare nga mediat serbe, vetura me targa të Maqedonisë ka dalë nga rruga dhe ka goditur një argjinaturë. Një person ka ndërruar jetë, ndërsa një tjetër është dërguar në Qendrën Emergjente Mjekësore në Vranjë.

Previous Story

Blinken për marrëveshjen në Ohër: Përmbushja e obligimeve përshpejton rrugën drejt BE-së

Next Story

Luiza Gega e jashtëzakonshme, vendos rekord kombëtar në Lille të Francës për garën 5 km

Latest from Blog