/

Përfundon takimi Kurti-Vuçiq

1 min read

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Raportohet se ka një dakordim mes Kurtit dhe Vuçiq.

Pas pak Borrell do të dalë në konferencë për medie për të dhënë detajet e takimit Kurti-Vuçiq. Gjithashtu sipas Sadikut para mediave do të dalin edhe Kurti dhe Vuçiq.

Previous Story

Ali Ahmeti: Kosova është pjesë e ndishme e shqiptarëve të Maqedonisë

Next Story

Vuçiq: Është arritur një lloj marrëvshje

Latest from Blog