/

Përfundon takimi i Vuçiqit me Borell dhe Lajçak, pas pak takimi Kurti-Vuçiq

1 min read

Vuçiq është takuar me Përfaqësuesin e Lartë të BE-së, Josep Borrell dhe emisarin për dialogun Miroslav Lajçak.

Takimi dypalësh është mbajtur në vilën “Biljana”, kurse pas pak, pas orës 12:15 pritet takimi trepalësh i Kurtit, Vuçiqit dhe përfaqësuesve evropianë.

Previous Story

Ahmeti për RTK-në: Shpresoj në vendime të duhura për të ndërtuar të ardhme

Next Story

Ali Ahmeti: Asnjëherë shqiptarët nuk kanë qenë të zhgenjyer nga SHBA-ja dhe Evropa

Latest from Blog