Me plis në kokë shpallet fituesi i Big Brother VIP Kosova

1 min read

Me në fund është shpallur edhe fituesi i Big Brother VIP Kosova. Vedat Osmani dhe Stresi ishin dyshja e fundit e mbetur në finale.

Publiku shqiptarë vendosi që të kurorëzoi si fitues të BBVK Stresin. Pos tyre në nominim më herët ishin Juliana Nura e cila doli e treta, Artan Thaqi që doli i katërti dhe Mbresa Hajrullahu që doli e pesta.

Previous Story

Kovaçevski: Maqedonia e Veriut është faktor stabiliteti në rajon, kemi mbështetje të plotë nga BE në rrugën evropiane

Next Story

Kurti: Takimi në Ohër ka simbolikën e vetë, Ohri dhe Prespa janë qytete të marrëveshjeve

Latest from Blog