Ali Ahmeti të hënën vjen në Çairin e BDI-së!

1 min read

Më 20 Mars, e Hënë do të mbahet tubimi qendror i degës së Bashkimit Demokratik për Integrim në Çair, me ç’rast i pranishëm do të jetë dhe kryetari Ali Ahmeti. Lajmin e ka bërë të ditur zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi përmes një postimi në rrjetin social Fqcebook.

Postimi i plotë

Të nderuar, ju ftojmë në tubimin qëndror në Çair “Bashkë për Europë” ku bartës është Kryetari Ali Ahmeti. Tubimi do të mbahet ditën e hënë, me 20 mars 2023, me fillim në ora 19:00 në sallën sportive “Shaban Trstena” pas poliklinikës në Çair.

Previous Story

Shukri Asani: Akuzat e VMRO-së janë shpifje, do të ju padis në gjyq

Next Story

Borrell: Unitet kombëtar për ndryshime Kushtetuese

Latest from Blog