Perspektiva europiane e Maqedonisë së Veriut temë kryesore e takimit Grubi – Alexander Soros

1 min read

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka pritur sot në takim filantropin amerikan dhe Zëvendës presidentin e Fondacionit “Shoqëri e Hapur”, Alexander Soros. Grubi ka shpërndarë në rrjetin social disa fotografi nga takimi i sotëm teksa ka treguar dhe temat për të cilat kanë diskutuar.

Statusi i plotë:

Bashkëbisedim miqësor mbi situatën aktuale politike, perspektivën europiane të vendit dhe mbarë rajonit me filantropin amerikan dhe presidentin e Fondacionit “Shoqëri e Hapur”, z. Alexander Soros.

Previous Story

Poligraf: Kush dezinformon se me përfshirjen e bullgarëve në Kushtetutë, do të bëhemi “Bosnjë e dytë”?

Next Story

Gazeta zvicerane shkruan për shqiptaren që e zbuloi ChatGPT

Latest from Blog