Grubi nga K.V “Sami Frashëri”: I gjithë Çairi është i joni, është i Ali Ahmetit

1 min read

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi shoqëruar nga Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani si dhe pjestarë të tjerë nga Bashkimi Demokratik për Integrim, vizituan sonte banorët e Këshillit Vendor Sami Frashëri në Çair.

Grubi përmes disa fotografive të shpërndara në Facebook, shkruan se i gjithë Çairi është reshtuar krah vizionit të Ali Ahmetit.

Statusi i plotë:

Sonte u ndalëm për kafe me aktivistët e këshillit vendor Sami Frashëri për të bashkëbiseduar rreth frontit europian të liderit kombëtar Ali Ahmeti.

Sa shumë që e duan të vërtetin, njeriun që Shkupit i dha çdo gjë.

Çairi miq, në çdo cep është i joni, i Ali Ahmetit!

Previous Story

Rriten pensionet për 8.4 përqind, Grubi: Deri në fund të vitit rritja totale do të jetë rreth 16 përqind

Next Story

Izet Mexhiti kundër vendimit të Qeverisë për largimin e kazinove nga shkollat dhe Xhamitë

Latest from Blog