Erdhi “Katile ” nga Flutra Muriqi dhe Turab një hit i ri

1 min read
“Katile” quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artistja Flutra Muriqi në bashkëpunim me Turabin. Kënga ështê mjaft e bukur dhe me një super kombinim duke siguruar se do të jetë një duet hit në muzikën shqiptare. Gjithashtu mësojmë se kjo këngë është punuar nga Nurtel dhe teksti shkruar nga Ghulo.Për këngëtaren Flutra Muriqi ky është projekti i saj i dytë muzikor. Ne ju ftojmë ta klikoni e ta dëgjoni në linkun më poshtë pasi vërtet është një super bashkëpunim.
https://youtube.com/watch?v=ktIHVDf0kfY&feature=share
Previous Story

Ahmeti: Kosova ka dëshmuar qasjen proeuropiane, vendimi për liberalizimin e vizave i merituar

Next Story

Bujar Mustafa vjen me super hitin e rradhës

Latest from Blog