Bujar Mustafa vjen me super hitin e rradhës

1 min read

Një super projekt ka ardhur nga këngëtari tashmë i njohur Bujar Mustafa. E ka titulluar T’fala, ndërsa e ka punuar me tekst të Fadil Topallit, video nga A Films dhe të publikuar në platformën më të madhe në youtube, Arkiva shqip. Bujari është një nga emrat më të kërkuar të skenë shqiptare për momentin pasiqë ka realizuar shumë hite ndërsa vokali i tij është mahnitës.

Previous Story

Erdhi “Katile ” nga Flutra Muriqi dhe Turab një hit i ri

Next Story

Nesër bëhet promovimi i librit “Ilegalja shqiptare – pararendëse e rrënimit të Jugosllavisë”

Latest from Blog