Shqiptari Ludovik Karrica me plis dhe flamurin kuq e zi në mes të Izraelit

1 min read

Ai nuk shquhet vetëm për një super life style por kur është puna për patriotizëm din tê jetë gjithmonë. Po flasim për artistin dhe personazhin e njohur Ludovik Karrica i cili ka ngritur flamurin kuq e zi në mes të Izraelit ndërsa ka postuar edhe në rrjetet e tij sociale foto ku duket me plis të bardhë në kokë e në duar me flamurin kuq e zi. Ludo King siç e njohin tashmë të gjithë ndodhet në një vizitë në Izrael së bashkë me motrën e tij dhe një grup shqiptarësh nga Kosova, Shqipëria e Diaspora. Nuk është hera e parë që ai viziton këtë vend të shenjtë por këtë herë me anê të simboleve ka treguar edhe shpirtin e tij prej atdhetari, ndërsa mësojmë se plisi në kokën e tij ka tërhequr shumë vëmendjen e të huajve duke e pyetur për origjinën dhe që kanë dashur ta kenë edhe ata një plis të tillë.

Previous Story

Ganiu krah Sejdiut e Limanit, mysafir i Kasamit!

Next Story

Kodi zgjedhor do të ndryshohet me ose pa VMRO-DPMNE-në!

Latest from Blog