Flutra Muriqi po vjen me një super bashkëpunim me Turabin

1 min read
Artistja shqiptare Flutra Muriqi Kelmendi nuk do të ndalet. Ne mësojmë se po vjen me një super bashkëpunim me Turab Hajollin. Gjithashtu mësojmë se kënga është punuar nga hitbërësi Nurtel e me tekst nga Ghulo. Patjetër që ky projekt do të vijë shumë shpejt me një klip dhe do të jetë një super baladë. Pas projektit të saj të parë ” Dashni ” që u prit mjaft mirë ky do të jetë projekti i saj i dytë ku mezi po pritet edhe nga ndjekësit e saj të shumë kudo.
Previous Story

Grubi në Analiza 24: BDI krijoj kulturë të udhëheqësisë së suksesshmë tash e 20 vite

Next Story

Korridori 8 dhe 10D, Grubi në Analiza 24: Një projekt që kthen vendin në pikë strategjike dhe të fuqishme ekonomike

Latest from Blog