Grubi konfirmon Osmanin koordinator i degës së Çairit: Të riaktivizojmë strukturën në degë dhe këshillat vendorë

1 min read

I uroj punë të mbarë Bujarit në koordinimin e aktiviteteve të Bashkimit Demokratik për Integrim në Çair, ka shkruar zëvendëskryeministri Artan Grubi në rrjetin social facebook.

Me këtë, ai konfirmon zërat se Ahmeti e kishte caktuar Bujar Osmanin si koordinator të degës së Çairit.

“Krahas asaj të Kryetarit, Bujari ka edhe mbështetjen time në këto përpjekje për ta riaktivizuar strukturën në Çair pas tre viteve mungese të aktiviteteve partiake në degën tonë dhe në këshillat vendore në kuadër të degës”, vazhdon më tej Grubi.

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/posts/756912195798301

Previous Story

Lladrovci pret në konak liderin e BDI-së, Ali Ahmetin

Next Story

Bekteshi me lajm të mirë për qytetarët, pritet ulje çmimeve e këtyre produkteve

Latest from Blog