Ganiu krah Sejdiut e Limanit, mysafir i Kasamit!

1 min read

Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu sonte ka qëndruar në Tetovë, ku është shoqëruar nga nënkryetari i Lëvizjes Besa, Fatmir Limani, respektivisht ka qenë mysafir i kreut të Tetovës, Bilall Kasami.

Kryetari Visar Ganiu është parë së fundmi shpesh në shoqëri të Bilall Kasamit pas ngjarjeve të fundit që ndodhën në Bashkimin Demokratik për Integrim.

Previous Story

Bekteshi me lajm të mirë për qytetarët, pritet ulje çmimeve e këtyre produkteve

Next Story

Shqiptari Ludovik Karrica me plis dhe flamurin kuq e zi në mes të Izraelit

Latest from Blog