Istref Tahiraj godet me projektin e parë

1 min read

Me tekst dhe muzikë të Ilir Beranit dhe orkestrim të Ardian Kastratit, këngëtari Istref Tahiraj vjen me projektin më të ri dhe të parin profesional në karierën e tij, të titulluar “Qysh ma bon ta boj”, një këngë që i kushtohet dashurisë dhe vjen kënduar nga këngëtari Kosovar i cili deri më tani ka publikuar shumë projekte muzikore.

Istref Tahiraj, krahas muzikës zbavitëse, këndon bukur edhe muzikën popullore dhe folklorike dhe është shumë i kërkuar nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.

Previous Story

A po paralajmëron Bekteshi masa edhe për prodhuesit e tjerë të ushqimeve

Next Story

Sinishtaj falënderon kongresmenen McClain për letrën dhe përkrahjen e shqiptarëve në Mal të Zi

Latest from Blog