Edonis Mujaj i këndon Bella Hadid

1 min read

Këngëtari Edonis Muja ka publikuar këngën e re.

“Bella Hadid” quhet kënga e punuar tek producenti Kico, derisa teksti dhe melodia u bë nga Lum Dakaj.

Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip nga Smart Motion.

Ja klipi:

https://youtu.be/rw3_h5uXoKg

Previous Story

Bekteshi nuk lëshon pe, përkundër kushte të reja për prodhuesit e mëdhenj të bukës në Shkup

Next Story

Pacolli godet komunën e Çairit dhe kreun e saj Ganiu për mossigurim të lejes për garazhet me kate

Latest from Blog