“Ndarja me lot”/ Kujt ia dedikuan këtë projekt Vlora dhe Xhaferi?

1 min read

Me tekst nga Kreshnik Avdiu dhe muzikë e orkestrim nga Wirusi, dyshja e famshme Vlora dhe Xhafer Ahmetaj vijnë me projektin e ri të titulluar “Ndarja me lot”.

Një këngë dashurie e cila i kushtohet një lidhje jo të suksesshme mes një çifti e që këngëtarët e sjellin në versionin më të mirë të mundshëm.

Ka vetëm pak ditë që kjo këngë është publikuar dhe është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku dhe ka grumbulluar mijëra klikime.

Në vazhdim mund të dëgjoni hitin e ri:

Previous Story

Osmani në takime me zyrtarë të lartë amerikan: Projektet e Dialogut Strategjik me SHBA janë të rëndësishme për luftën kundër korrupsionit

Next Story

Publikohet propozimi evropian për marrëveshjen Kosovë-Serbi, cilat janë 11 pikat

Latest from Blog