Grubi: BDI dëshiron vetting nga i pari deri tek i fundit

1 min read

Grubi më tej gjatë debatit foli edhe për procesin e vettingut të cilin e ka propozuar BDI kohë më parë.

BDI dëshiron veting. Unë kam thënë dhe them lë të më hetoj ose prokuroria, ose antikorrupsioni sepse unë jam i pastër. BDI do hetim të plotë për seclin, deri të anëtari i fundit në BDI, theksoi Grubi.

https://fb.watch/iYPU8nsJpj/

Previous Story

Grubi: Vendi është cak i sulmeve hibride, ata që dërguan alarme të rrejshme u arrestuan

Next Story

Me 65 vota Pro, Kuvendi votoi ministrat e rinj të kabinetit të Kovaçevskit

Latest from Blog