Për kë po “vuan” Loni Haklaj?

1 min read

Një hit i jashtëzakonshëm është publikuar nga këngëtari i njohur Loni Haklaj. Kënga titullohet “Vuj”, por nuk dihet se për kë vuan Loni? Kënga për pak ditë ka grumbulluar mijëra klikime ndërsa është bërë hit i madh që lëshohet e dëgjohet gjithandej. Por ky nuk është suksesi i parë për këngëtarin i cili njihet si një prej vokaleve më të bukura të skenës shqiptare. Ndonëse i ri në moshë, ai deri më tani ka publikuar disa projekte muzikore.

Previous Story

Pas Nikollovskit, edhe Dimovski me thirrje anti-shqiptare dhe në panikë: “Maqedonasit nuk vendosin për asgjë në Republikën e Maqedonisë…”

Next Story

BDI: VMRO dhe Mickoski inkurajojnë deklaratat për luftë kundër shqiptarëve

Latest from Blog