SkyShowtime feston aktivizimin në Kosovë me ofertë gjysmë çmimi përgjithmonë

4 mins read

Shërbim tërësisht i ri transmetimi premium në Shqipëri, Çeki, Hungari, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Poloni, Rumani dhe Sllovaki sot.

Për një kohë të kufizuar, klientët e rinj që regjistrohen përmes skyshowtime.com do të përfitojnë 50% ulje nga çmimi standard mujor i regjistrimit – përgjithmonë.

Shërbimi i transmetimit premium SkyShowtime do të shpallë sot hapjen në Shqipëri, Çeki, Hungari, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Poloni, Rumani dhe Sllovaki me ofertën “Gjysmë çmimi, përgjithmonë” për gjithë klientët e rinj.

Për një kohë të kufizuar, klientët e rinj që regjistrohen përmes skyshowtime.com do të përfitojnë 50 për qind ulje nga çmimi standard mujor i regjistrimit – përgjithmonë.

Kjo do të thotë që në Shqipëri, Kosovë, Maqedoninë e Veriut dhe Sllovaki, klientët që do të përfitojnë nga oferta do të paguajnë vetëm 2,99€ në muaj, në vend të 5,99€ në muaj për programet më të mira nga bota, ku përfshihen filma premierë të Hollivudit dhe seriale të reja ekskluzive nga studiot më të famshme në botë, të gjitha në një vend të vetëm. Në Rumani, klientët do të paguajnë vetëm 1,99€ në muaj në vend të 3,99€ në muaj. Në Çeki, çmimi do të jetë 89 CZK në muaj në vend të 179 CZK në muaj. Në Hungari, çmimi do të jetë 999 HUF në muaj në vend të 1999 HUF në muaj dhe në Poloni klientët do të paguanin 12,49 PL në muaj në vend të 24.99 PLN në muaj.

Drejtori ekzekutiv i SkyShowtime, Monty Sarhan, ka thënë: “SkyShowtime transmeton programe premium me një çmim të jashtëzakonshëm, duke ofruar për klientët ndër vlerat më të mëdha në botën e argëtimit. Si shërbimi i shkëlqyer i radhës i transmetimit në Evropë, kemi kënaqësinë t’iu ofrojmë edhe më shumë vlerë klientëve në Shqipëri, Çeki, Hungari, Kosovë, Maqedoninë e Veriut, Poloni, Rumani dhe Sllovaki me një ofertë speciale me kohë të kufizuar, gjysmë çmimi, përgjithmonë.”

Nga momenti i hapjes, audiencat lokale do të mund të shohin: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman dhe Top Gun:PA New Era, Jerry and Marge Go Large Maverick.

Përveç kësaj, abonentët do të kenë qasje në një sërë serialesh të përzgjedhur: ku përfshihen: 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order Sezoni 21, Let The Right One In, Mayor of Kingstown Sezoni 1 dhe 2, Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy dhe Yellowstone.

Filma të mëdhenj të rinj dhe seriale në SkyShowtime gjatë muajve të ardhshëm, ku përfshihen disa nga filmat më të shumëpritur: A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (S1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone dhe The Great Game.

Përveç të qenit në dispozicion drejtpërdrejt te konsumatori nëpërmjet ueb faqes: www.skyshowtime.com dhe nëpërmjet aplikacionit SkyShowtime në Apple iOS, tvOS, pajisjet Android, Android TV, Google Chromecast dhe LG TV, SkyShowtime sot ka njoftuar gjithashtu një partneritet me Samsung. Nga 14 shkurti, klientët në të gjitha tregjet do të jenë në gjendje të shikojnë SkyShowtime përmes televizorëve të zgjedhur Samsung Smart*.

SkyShowtime përmban seriale të reja premium të shkruara, përmbajtje për fëmijë dhe familje dhe një përzgjedhje të titujve ikonikë nga biblioteka dhe sete të kutive nga Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios dhe Peacock.

*SkyShowtime do të jetë i qasshëm edhe përmes modeleve të televizorëve Samsung Smart nga viti 2017 ose më vonë me Tizen OS 3.0 ose më lart.

Oferta “Gjysmë çmimi, përgjithmonë” e SkyShowtime vlen vetëm për një kohë të kufizuar dhe është subjekt i kushteve të përgjithshme. Kosovë – https://www.skyshowtime.com/xk/terms

Gjysmë çmimi, përgjithmonë – https://www.skyshowtime.com/xk/terms/offers

https://youtu.be/opTgawMr-PE

Për më shumë detaje, vizito:

Faqja e internetit: www.skyshowtime.com

Këndi i lajmeve: corporate.skyshowtime.com

LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime

Twitter: https://twitter.com/SkyShowtime

Rreth SkyShowtime

SkyShowtime shërbimi tjetër i shkëlqyer i transmetimit për Evropën, i cili lançohet në mbi 20 tregje që përfshijnë mbi 90 milionë familje. Tani në dispozicion në Shqipëri, Bosnje dhe Hercegovinë, Bullgari, Kroaci, Çeki, Danimarkë, Finlandë, Hungari, Kosovë, Mal të Zi, Maqedoninë e Veriut, Norvegji, Holandë, Poloni, Portugali, Rumani, Serbi, Sllovaki, Slloveni dhe Suedi. Në Andorrë dhe Spanjë do të nisin më 28 shkurt 2023.

Një ndërmarrje e përbashkët e Comcast dhe Paramount Global, SkyShowtime sjell argëtimin, filmat dhe serialet origjinale më të mira nga markat ikonike të Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios dhe Peacock. SkyShowtime do të jetë gjithashtu shtëpia e një numri prodhimesh ekskluzive lokale, si dhe serialet origjinale SkyShowtime-it.

Previous Story

Rriten sërish pagat e mësimdhënësve/ Grubi: Vlerësojmë mundin në edukimin e brezave të ardhshëm

Next Story

Interesimi i lartë për patentë shoferë në Kosovë

Latest from Blog