Chelsea nuk dorëzohet për Enzo Fernandez, ofertë e re pritet së shpejti

1 min read

Chelsea, tashmë protagonist në këtë merkato të janarit, nuk ka hequr dorë nga Enzo Fernandez, mesfushori argjentinas që ishte zbulimi i Kupës së Botës Katar 2022.

Siç raporton “Record”, drejtuesit e klubit londinez janë duke bërë një ofertë të re para mbylljes së merkatos.

Benfica nuk bën zbritje, ku kanë theksuar se lojtari do të mundet të largohet nga Portugaluia nëse paguhen 120 milionë euro për të, pra klauzola e lirimit.

Previous Story

Ahmeti: E përjetshme në kujtimet e mia, forca dhe krenaria e nënës së dëshmorit Nezir Demiri

Next Story

Zyrtare: Frank Lampard shkarkohet nga posti i trajnerit të Evertonit

Latest from Blog