Bilall Kasami kopje e keqe e Erdoganit!

1 min read

Shpesh ekzistojnë njerëz qofshin ato edhe liderë partie që imitojnë të tjerë personalitete për t’u dukur si ata ose me peshën e tyre që kanë.

E rastësisishme ose jo,sot lideri i Lëvizjes Besa Bilall Kasami me përshëndetjen para nxënësve të shkollës së mesme të mjekësisë në Tetovë ka imituar Presidentin e Turqisë Rexhep Taip Erdogan me ngritjen e dorës siç rëndom në publik e bën ai.

Sot Kasami i ka përshendetur nxënësit e Shkollës së Mesme të Mjekësisë duke u dukur një lider i madh para nxënësve.

Në fakt Kasami që drejton komunën e Tetovës erdhi në këtë funksion me një premtim të madh se politikën do t’a mbajë larg institucioneve arsimore ,ai vazhdon të emërojë drejtorë në shkolla të mesme dhe fillore militantë të Lëvizjes Besa.

Previous Story

Nga mesnata shtrenjtohen derivatet e naftës

Next Story

Ali Ahmeti sonte në Tetovë, publikohet agjenda e plotë e takimeve me qytetarët

Latest from Blog