Lajmi i fundit

Nuk ndalet Spanja, shënon edhe golin e tretë

Spanja po tregohet skuadër tejet e fuqishme ndaj Kostarikës dhe tashmë e ka hipotekuar fitoren pasi brenda gjysmë ore ka shënuar tre gola.

Ferran Torres nga penalltia në minutën e 30’ e ka shënuar golin e tretë, pas atyre te Olmos dhe Asension.

GOLI: