Muhamed Useini i bashkohet FC Prishtinës

0
26


Muhamed Useini është lojtari i radhës që i bashkohet FC Prishtinës.

Mbrojtësi nga Tetova ka luajtur me sukses për 3 vitet e fundit në SC Gjilani dhe tashmë, për dy vitet e ardhshme do të bartë fanellën bardhë e kaltër.

Lajmin për 33 vjeçarin e ka konfirmuar FC Prishtina përmes një postimi në Facebook.

Postimi i FC Prishtinës

Shkëndija e Tetovës, Rabotniçki, Renova dhe Flamurtari i Vlorës janë skuadrat me të cilat është paraqitur në karrierën e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here