Kosova përball Serbisë në Lojërat Mesdhetare

0
21


Sot gjatë ditë do të zhvillohet përballja e parë mes Kosovës dhe Serbisë në Lojërat Mesdhetare “Oran 2022”.

Kreshnik Mahmuti dhe Marko Jevtoviq do të përballen në sportin e pingpongut.

Meçi në mes të garuesit të Kosovës dhe atij të Serbisë i takon Grupit 7 dhe pritet të fillojë nga ora 16:30.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here