18.8 C
Skopje

Luana Vjollca shfaqet gjysmë e zhveshur në projektin e saj

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luanan Vjollca së fundmi ka publikuar projektin muzikor “Thuaje”.

Ky projekt ka ardhur me qëllim të ndërgjegjësimit të femrave.

Nga bullizmi, traumat, luftën e të qenit vajzë, familjen dhe vlerësimi ndaj vetes, Luana Vjollca ndan me publikun jetën dhe historitë e saj personale.

Së fundmi këngëtarja në Instagramn e saj ka publikuar një fotosesion në të cilën shihet gjysmë e zhveshur. Ajo ka mbuluar me flokë gjoksin e saj.

Moderatorja vjen në formë të shkëlqyer duke qenë se në fokus ka mjaft shumë edhe linjat trupore.

Luana pritet së shpejti të rikthehet në ekranin shqiptar me emisionin e saj të famshëm “Shiko Kush Luan” i cili do të transmetohet në “Abc News”.

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...