20.8 C
Skopje

Pas lajmeve për shtatzëninë, reagon vetë Einxhel

Dy – ish banorët e BBV – së, Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po e shijojnë romancën e krijuar brenda shtëpisë.

Tani çifti ndodhet me pushime dhe mes tyre duket se gjithçka shkon për mrekulli.

Ishte Beatrixa ajo që nëpërmjet një statusi në Tëitter aludoi se çifti presin një fëmijë.

“He rrusha,Dj Dagz,Einxhel,si kaluat mbrëmë?BEBEEE,BEBEEE,BEBIBEBIBEBEEEEE UUU”-shkruante Trixa

Përgjigjja e  Einxhelit nuk vonoi dhe i shkruan: “Hahahaha o jetaaa kërkesë të vështirë na keni bërë. Avash avash se ka punë punaa”.

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...