20.8 C
Skopje

Adisi e publikon videon e Fifit duke gatuar fli

Adisi dhe Fifi ka muaj që konfirmuan lidhjen e tyre si qift.

Dyshja janë kaq afër njëri tjetrit sa postojnë edhe imazhe në rrjetet sociale pothuajse qdo ditë.

Fifi dhe Adis

Së fundi, ka qenë Adisi ai që ka postuar një video të këngëtares derisa ajo ka qenë duke gatuar fli.

Përveç muzikës dhe zërit që e ka brilant, artistja e dëshmoi se është edhe një grua e zonja për shtëpi.

 

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...

Ganiu: UNT-ja është tempulli i vërtetë i diturisë

Universiteti “Nënë Tereza” është tempulli i vërtetë i diturisë. E studentët e këtij Universiteti janë e ardhmja jonë e ndritur, janë progresi jonë, janë...