18.8 C
Skopje

300 mijë dollarë në javë: Vila luksoze ku po i kalon pushimet Messi


Lionel Messi ka zgjedhur t’i kalojë pushimet verore në shoqërinë e mikut të tij, Cesc Fabregas, në një vilë luksoze në Ibiza.

Vila në të cilën dyshja është duke kaluar pushimet nën shoqërinë e fëmijëve dhe bashkëshorteve kushton plot 300 mijë dollarë në javë.

Ata zgjodhën “Villa de Sa Ferradura”, një rezidencë luksoze me pamje nga deti, duke përfshirë, ndër të tjera, një palestër dhe një pishinë mbi 20 metra.

 

TË FUNDIT

Detajet nga programi milionësh i MCC-së për Kosovën

Bordi Ekzekutiv i Korporatës së Sfidave të Mijëvjeçarit (MCC) ka miratuar Programin Kompakt me Kosovën në vlerë prej mbi 200-milionë dollarësh, kanë konfirmuar Qeveria...

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve: Ka grurë nuk duhet të ketë frikë

Drejtori i Shoqatës së Mullistëve, Muhamet Farizi, ka deklaruar se Kosova nuk rrezikon të mbesë pa grurë dhe se qytetarët nuk duhet të kenë...