29.8 C
Skopje

Vajza e Lutfi Hazirit na prezanton të dashurin

Kënga Haziri para pak çastesh publikoi një fotografi të re.

Ajo në krah ka partnerin e saj të cilin nuk i ka etiketuar emrin.

Megjithatë ata po dukën për mrekulli.

Në këtë fotografi Kënga pranoj komente mjaft pozitive të cilat e uronin çiftin.

 

 

The post Vajza e Lutfi Hazirit na prezanton të dashurin appeared first on Paparaci.

TË FUNDIT

Në V.K. “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta,...

Digjet një shtëpi në Pejë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri mëngjesin e së dielës në qytetin e Pejës. Nuk dihet ende për numrin e të lënduarve apo shkaktarin e...

Balerina ukrainase në frontin e luftës Ukrainë-Rusi

Që nga fillimi i luftës Rusi-Ukrainë, kjo e fundit është mbrojtur nga burrat ukrainas të vendosur në vijat e frontit. Mirëpo, në fillimet e...

Rritje e infektimeve me COVID-19, 798 raste të reja brenda javës

Brenda javës, rastet me COVID-19 kanë shënuar një rritje në Kosovë duke arritur 798 raste të reja brenda javës. Përgjatë 24 orëve të fundit janë...