Pamje nga festa e ditëlindjes së Arbenitës

0
57

Para disa ditësh modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli festoi ditëlindjen.

E urimin më të veçantë modelja e mori nga bashkëshorti i saj, reperi Fero.

“Urime ditëlindja bota ime, përgjithmonë”, ishte mbishkrimi i rep artistit.

Ndërsa sot modelja publikoi fotografi nga festa e ditëlindjes.

Arbenita shfaqej mjaft tërheqëse në krahët e bashkëshortit dhe vajzës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here