Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë ditëlindjen

0
41

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj sot festojnë ditëlindjen.

Arbana Osmani sot i mbush 39 vjet, ndërsa regjisori Grishaj 33.

Teksa ka publikuar një fotografi në Instastoryn e saj, prezantuesja ka shkruar “Gëzuar ditëlindjen”.

Çifti aktualisht ndodhet në New York, ku po e shijojnë ditë të veçantë në jetën e tyre.

Ata janë së bashku prej disa vitesh dhe tashmë kanë edhe një djalë të quajtur, Diell.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here