Loredana takohet me Neymar

0
81

Reperja e njohur kosovare, Loredana është takuar me futbollistin Neymar.

Teksa ka publikuar një fotografi në faqen e saj zyrtare në Instagram, Loredana dhe Neymar shihen në një ambient të mbyllur teksa kanë bërë edhe një fotografi bashkë.

Arsyeja e takimit mes tyre mund të jetë vetëm rastësi, pasi këngëtarja nuk është se ka dhënë ndonjë detaj tjetër.

Loredana është mjaft aktive sa i përket karrierës muzikore. Ajo është mjaft e kërkuar ne tregun muzikor, kurse sportisti Neymar vazhdon të luajë akoma për klubin francez Paris Saint-Germain.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here