Linda Halimi tërheqëse në pozat e fundit

0
32

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, i është rikthyer pas një kohe të gjatë konkurrimit në festivale.

Linda ndërkohë po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Në një nga fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, këngëtarja nga Vitia ka shfaqur barkun e saj të tonifikuar dhe në tërësi figurën e lakmueshme të trupit.

Linda është njëra ndër artistes shqiptare e cila ka bërë një ndryshim drastik në trupin e saj, duke arritur të heqë shumë kilogramë nga trupi dhe të ketë një tani më një trup perfekt.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here