Lapidari i dëshmorëve në Sllupçan, Ahmeti: Është sipas ligjeve vendore

0
33

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i është përgjigjur kritikave të shumta në lidhje me lapidarin e dëshmorëve në Sllupçan.

Ahmeti, ka thënë se kjo përmendore është ndërtuar me procedura të rregullta, dhe sipas tij, është komfor ligjeve vendore, shkruan Alsat.

“Gjithçka është në procedura të rregullta dhe është komfor standardeve për përmendoren në Sllupçan. Gjithçka është sipas ligjeve vendore dhe s’ka asgjë që është jashtë standardeve dhe ligjeve”, theksoi Ahmeti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here