Caktohen gjyqtarët e ndeshjes për xhiron e 34-të

0
49


Xhiroja e 34-të në Superligën e Kosovës do të zhvillohet gjatë fundjavës, ku edhe do të përcaktohen vendet e tabelës, pasi që kampioni tashmë është vendosur.

Dueli direkt i dy skuadrave të cilat kërkojnë ikjen nga barazhi zhvillohet ndërmjet Malishevës dhe Drenicës.

Në kuadër të kësaj xhiroja janë deleguar edhe personat zyrtarë të ndeshjes.

Gjyqtari kryesor i kësaj ndeshje është caktuar Besfort Kasumi, me asistentët Edmond Zeqiri dhe Abnor Bullatovci. Në VAR do të jetë Visar Kastrati.

Të gjitha ndeshjet e kësaj jave zhvillohen të dielën me fillim nga ora 15:00.

Delegimet e plota të gjyqtarëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here