Ronela shfaqet në gjendje të rëndë emocionale

0
57

Këngëtarja e njohur, Ronla Hajati po bën përgatitjet fibake për performancën e saj në “Eurovison 2022”.

Këngëtarja ka marrë komente të shumta si pozitive po ashtu edhe negative sa i përket këngës dhe perfomancës së saj.

I gjithë stresi, presioni dhe komentet e njerëzve kanë rënduar emocionalisht këngëtaren e cila ka ndarë edhe një postim në rrjete sociale.

“Më mungon studioja ime, të bëj muzikë, koncertet, fansat. Kam punuar në çdo detaj për 5 muaj dhe njerëzit janë ende të pakënaqur nga unë. Kjo është ajo që mund të bëj, më vjen keq. Le të përfundojë sa më shpejt. Fikini televizorat kur të performojë këtë m*t performance sepse do ta harroni më shpejt!”– shkroi ajo në postim.

The post Ronela shfaqet në gjendje të rëndë emocionale appeared first on Paparaci.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here