Ministrja Lambrecht dhe delagacioni gjerman pritet në takim nga kryeministri Kurti në Prishtinë

0
51

Zyrtarja e lartë e Gjermanisë, Christine Lambrecht, ministre e Mbrojtjes, ka arritur në Kosovë për vizitë, dhe është pritur në takim nga kryeministri i vendit, Albin Kurti.

Pas këtij takimi, pritet të ketë një adresim të përbashkët për medie.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here