Fero ia kthen ashpër Unikkatilit

0
38

UniKKatil ka lansuar këngën e tij më të re sonte “Po eci” një këngë me një stil më ndryshe por edhe më shumë mesazhe të tij, kryesisht të atyre që e kanë thumbuar atë gjatë kësaj kohe kur ai nuk ka lansuar këngë.

E një ndër ata që e kishte fyer UniKKatilin gjatë kësaj kohe ka qenë Fero, të cilin e kishte quajtur picamen, pavarësisht se UniKKatil nuk e ka ushtruar këtë profesion gjatë karrierës së tij si reper por edhe si personalitet që jeton në Shtetet e Bashkuara.

Në një varg UniKKatil shkruan:

“Mu picamen s’je n’veti jo; qato nuk kom folë se shihet me kohë; vlej do milion p…ti as ni trohë; Ça merr n’koncert ti un lypsav i dho”, është në lirikën e UniKKatil.

Pas kësaj Fero e ka bërë share këngën e UniKKatilit por sigurisht me një kunxh pas.

“Share picamenit kejt @unikkatilofficial ti je simbol qka o me p… nshishe”, ka shkruar fero në këtë storie.

Fero ia kthen UniKKatilit: Ti je simboli çka o me p… në shishe.

Kujtojmë se “Po eci” e UniKKatil është lansuar para më shumë se një ore dhe deri në këto momente më shumë se 2355 komente vetëm në këngën e lansuar në Youtube.

Rikthehet Unikkatili me këngën “Po eci”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here