22.8 C
Skopje

Femra e këtillë pushton çdo mashkull!

Mbase shpesh pyesni ç’është ajo që e karakterizon femrën e cila pothuajse gjithmonë merr atë që dëshiron, posaçërisht mashkullin të cilin e ka në shënjestër. Mësoni në vijim.

Femrat plot jetë

Femrat të cilat janë plot energji dhe të cilat e duan jetën rrezatojnë njëfarë shkëlqimi dhe me optimizmin e vet të pashpenzuar thjesht i tërheqin meshkujt sikur magnet, e ajo që është më e rëndësishme – i mbajnë pranë vetes.

Femrat të cilat admirohen nga meshkujt

Femra e këtillë në asnjë çast nuk do t’ju lërë pas dore, do t’ju dëgjojë çdo gjë që flisni, do t’ju shikojë drejt në sy. Do ta okupojë kujdesin e mashkullit vazhdimisht, dhe krahas femrës së këtillë mashkulli kurrë nuk do jetë i mërzitur.

Femrat të cilat nuk kanë komplekse

Femrat e këtilla u përshtaten meshkujve, sepse atyre kurrë nuk do t’u jetë e qartë përse femrat bëjnë pengesa të tilla rreth ndonjë kilogrami më tepër, dhe përse kërkojnë të meta në trupin e vet edhe aty ku nuk kanë.

Femrat me apetit të madh seksual

Meshkujt i duan femrat e çiltra të cilat nuk frikësohen të flasin dhe të provojnë të gjitha fantazitë e veta seksuale.

Femrat të cilat nuk janë të preokupuara me dukjen

Natyrisht që edhe ata dëshirojnë të dukeni të rregulluara, mirëpo pa teprime. Pothuajse në çdo anketë të mundshme e cila është bërë, është treguar që meshkujt duan pamje natyrore – pa shumë grim, pak pudër, maskara dhe shkëlqim, dhe kjo është e gjitha.

TË FUNDIT

Zv/ministri Bushi: Gëzuar 4 Korrikun Amerikë, mike e RMV-së dhe aleate e shqiptarëve

Zëvendësministri i Punëve të Brendshme, Nazim Bushi sot përmes një fraze të presidentit historik të SHBA-ve, John F. Kennedy në faqen e tij zyrtare në facebook...

Konsultimet për propozimin francez, Kovaçevski sot takon Selën

Vazhdojnë konsultimet për propozimin francez për fillimin e negociatave inkuadruese të Republikës së Maqedonisë së Veriut me Bashkimin Evropian. Për sot në orën 11...

Ganiu: Sot po festojmë ditëlindjen e 246 të djepit të demokracisë, lirisë e prosperitetit

Kryetari i komunës Çair, Visar Ganiu ka uruar ditëlindjen e 246 të Amerikës. Sipas Ganiut, kjo festë sa ka rëndësi për amerikanët po aq...

Byrnes: SHBA mbështet bisedimet në RMV mbi propozimin francez

Ambasadorja e SHBA-së në Maqedoninë e Veriut, Kate Byrnes përmes një shkrimi në Twitter ka shprehur mbështetjen për bisedimet e brendshme që po zhvillohen...