22.8 C
Skopje

Komuna e Strugës: Kosovë, gëzofsh e lirë përjetë!

Komuna e Strugës dhe kryetari saj,RamizMerko, urojnë Republikën e Kosovës për Ditën e Pavarësisë.

“Me rastin e festës kombëtare të Republikës së Kosovës – 17 Shkurt, Dita e Pavarësisë së Republikës së Kosovës, kryetari Ramis Merko uron  kosovarët dhe të gjithë shqiptarët anë e mbanë botës.Gëzuar Pavarësinë Kosovë, gëzofsh e lirë përjetë!”, thuhet në urim.

TË FUNDIT

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...