32.8 C
Skopje

Çifti i jep fund fejesës pas 2 vitesh

Shailene Woodley dhe Aaron Rodgers i kanë dhënë fund lidhjes pas më shumë se 2 vitesh bashkë! Burime për People bëjnë me dije se dyshja janë ndarë shumë miqësisht, por zgjodhën t’i japin fund pasi lidhja thjesht nuk po funksiononte më.

“Ata janë dy njerëz shumë të ndryshëm, me karriera të ngarkuara dhe shumë të zënë. Pengesat që i ndanin ishin të mëdha, prandaj vendosën t’i jepnin fund. Do të qëndrojnë miq pasi s’ka asnjë dramë mes tyre. Nuk funksionoi dhe kaq.”- tregon po i njëjti burim.

Çifti i jep fund fejesës pas 2 vitesh

Lajmi i ndarjes erdhi 2 vite pasi aktorja dhe sportisti konfirmuan fejesën. Përgjatë kësaj periudhe nuk u mësua shumë për romancën, por thuhet se ish-çifti u njohën gjatë pandemisë. Detajet e tjera zgjodhën t’i mbanin private.

TË FUNDIT

Spasovski: Krimi është ulur për 8,31% në RMV

Në periudhën janar-20 qershor 2022, në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar gjithsej 10.834 vepra penale, njofton ministri i Punëve të...

Muhamed Useini i bashkohet FC Prishtinës

Muhamed Useini është lojtari i radhës që i bashkohet FC Prishtinës. Mbrojtësi nga Tetova ka luajtur me sukses për 3 vitet e fundit në...

Kurti vizitoi bujqit e Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, nëpërmjet një postimi në faqen e tij në Facebook, ka komentuar për kohën e të korrave në Kosovë. Kurti u...

Aksident i rëndë në Strumicë, lëndohen 13 persona, në mesin e tyre edhe një fëmijë gjashtë vjeçar

Trembëdhjetë persona janë lënduar nga përplasja e dy automjeteve të pasagjerëve me targa të Strumicës, e cila ka ndodhur dje pasdite në ora 16:20...