22.8 C
Skopje

Të gjithë të famshmit në Super Bowl 2022

Los Angeles Rams ishin yjet e Super Bowl 2022 pasi fituan kundër Cincinnati Bengals; Dr. Dre, Snoop Dog, Eminem, Mary J. Blige, Kendrick Lamar dhe 50 Cent ishin yjet që elektizuan skenën; Kendall Jenner, Justin dhe Hailey Bieber, Princ Harry etj. ishin disa nga yjet e pranishëm në stadium që vodhën vëmendjen e fotografëve.

 

Princi Harry dhe kushërira e tij, Princesha Eugenie

 

Kanye West – i gjithi në të zeza dhe me maskën e famshme tashmë standarde – me fëmijët North dhe Saint + Tyga (me syze dielli)

 

Kendall Jenner dhe i dashuri i saj, Devin Booker, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

 

Bennifer

 

Dwayne “The Rock” Johnson

 

Drake

 

Funnymen Will Ferrell dhe Ryan Reynolds

 

LeBron James

 

Portia de Rossi dhe Ellen DeGeneres

 

Niall Horan dhe Shawn Mendes

 

Charlize Theron

 

Rebel Wilson

 

TË FUNDIT

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...