22.8 C
Skopje

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme që kanë marrë për Shën Valentin

Pyetëm ndjekësit në @anabel.entertainment për dhuratat më të çuditshme që kanë marrë për Shën Valentin. Çfarë është më mirë, të mos marrësh asgjë si dhuratë apo të marrësh një nga këto të mëposhtmet? Hidhuni një sy dhe vendoseni.

1. Një byzylyk brenda një kutie ku shkruhej emri i mamit të tij.

2. Një qepë. “Fillo e qaj tamam që nuk të sjell gjë për Shën Valentin,” më tha.

3. Një baguette.

4. Dekor si lloj abazhuri.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

5. Kostum plazhi.

6. Një çakmak në formë WC-je.

7. Një pako me llokume me arra.

8. Një gur qelqi pa lidhje.

9. Ndarje në datë 13.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

10. Sufllaqe.

11. Një qiri.

12. Një palë çorape leshi.

13. Një set thikash për mishin, por unë nuk e prek dot mishin me dorë. Më vonë ia dhuroi të ëmës.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

14. Mish të thatë pastërma.

15. Një karafil.

16. Një jastëk me hipopotam. Pse hipopotam?

17. Fshesë korrenti.

18. Tigan.

15+ shqiptarë tregojnë dhuratat më të çuditshme

/Anabelmedia

TË FUNDIT

Ahmeti uron Kamberin: Shqiptarët e Luginës qëndruan bashkë, kaluan obstruksionet

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka uruar Shaip Kamberi për zgjedhjen e tij deputet. Ai ka thënë se shqiptarët e Luginës së...

MINT: Bie çmimi i naftës për 2 centë

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë(MINT), i ka caktuar çmimet tavan për shitjen e derivateve, për të premten e një korrikut. Çmimi maksimal i lejuar...

Çfarë ndodhi me Travis Barker? Bateristi i Blink-182 u dërgua me urgjencë në spital i shoqëruar nga Kourtney Kardashian

Bateristit Blink-182 u dërgua me urgjencë  në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles, Kaliforni, së bashku me Kourtney Kardashian. Travis Barker është dërguar me urgjencë...