29.8 C
Skopje

Stili i Rihanna-s shtatzënë nuk ngjan me asgjë që mund të keni parë deri tani

Që kur bota mësoi për shtatzëninë e Rihanna-s e dinte që stili i saj s’do të ngjante me të askujt tjetër, por si gjithmonë, këngëtarja kaloi çdo pritshmëri. Që prej ditës kur zbuloi barkun e rrumbullakosur, Rihanna e ka çuar në tjetër nivel stilin e pritjes së ëmbël!

Stili i Rihanna-s shtatzënë nuk ngjan me asgjë që mund

Përtej faktit që Riri po sjell trendin e barkut të zbuluar dhe të zbukuruar me aksesorë, veshja e saj e fundit s’mund t’i shkonte askujt tjetër më shumë se asaj.

Stili i Rihanna-s shtatzënë nuk ngjan me asgjë që mund

Ylli i pop-it na ktheu pas në vitet 2000 me kombinimin e fundit:Xhinse, kapele, një crop top me lidhje tek gjoksi dhe një pellush-pallto që askush s’do të mund ta mbante me aq sharm sa ajo.

Stilin boho këngëtarja e plotësoi me aksesorë që përfundonin poshtë barkut dhe sandale klasike të lidhura tek xhinset.

Në një tjetër dalje, Riri rekomandon streçet dhe takat e ndërsa barku gjithnjë i zbuluar, por jo zbulim i zakonshëm!

Stili i Rihanna-s shtatzënë nuk ngjan me asgjë që mund

Rihanna dhe Rocky konfirmuan lajmin në fillim të këtij muaji përmes një seti fotosh të realizuar në Neë York.

Stili i Rihanna-s shtatzënë nuk ngjan me asgjë që mund

Burimi: Glamour, Who What Wear

TË FUNDIT

Edi Rama uron ShBA-të për Ditën e Pavarësisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë ka uruar Ditën e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara. Rama ka shtuar se Dita e Pavarëssisë së...

ITSHKSH: Shkulja e bredhit të Nënë Terezës, akt barbar!

Nga Instituti i Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup sot kanë reaguar për shkuljen e bredhit të Nënës Terezë në sheshin e...

Merko: Dita e pavarësisë së SHBA-së është moment kyç për demokracinë dhe historinë botërore

Kryetari i Komunës së Strugës z. Ramis Merko uron 4 Korrikun, festën e madhe kombëtare të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dita e pavarësisë së...